Spotkanie informacyjne poświęcone Europejskiej Strategii dla Regionu Morza Bałtyckiego

Cze042009
W grudniu 2007 roku Państwa Członkowskie Unii Europejskiej z regionu Morza Bałtyckiego zwróciły się do Komisji Europejskiej z wnioskiem o opracowanie specjalnej strategii dla regionu, uwzględniającej m. in. problemy związane z zagrożeniami dla środowiska naturalnego Bałtyku. Prace nad opracowaniem strategii dobiegły końca i dokument wraz komunikatem oraz planem działania zostanie zaprezentowany 10 czerwca b.r.

Komisja Europejska w celu usprawnienia procesu komunikacji, w dniu ogłoszenia dokumentu zamierza zorganizować w Państwach Członkowskich basenu Morza Bałtyckiego spotkania informacyjne poświęcone strategii.

Spotkanie informacyjne dotyczące Europejskiej Strategii dla Regionu Morza Bałtyckiego odbędzie się 10 czerwca 2009 r.
w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce (Centrum Jasna, II p., ul. Jasna 14/16A, Warszawie) o godzinie 11.30.

Strategia zostanie zaprezentowana przez pana Davida Sweeta, przedstawiciela Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej ds. Polityki Regionalnej.  Przedstawiciele NGO's są zaproszeni na to spotkanie.

Udział w spotkaniu należy potwierdzić do 5 czerwca b.r.

Osoba do kontaktu:
Sebastian RYSZ
Political Section European Commission Representation in Poland
ul. Jasna 14/16a, 00-041 Warsaw
Tel. + 48 22 556 89 56
Fax: + 48 22 556 89 98
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.