Konsultacje społeczne

Paź072013

Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej skierował do konsultacji społecznych prognozę oddziaływania na środowisko dla projektu "Polityki morskiej Rzeczypospolitej Polskiej do roku 2020" wraz z dokumentem docelowym.

W związku z tym, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach i uprzejmie prosimy o przekazywanie opinii, stanowisk, uwag i sugestii do powyższego dokumentu na załączonym formularzu. Dokumenty związane z powyższym projektem zamieszczone zostały w wersji elektronicznej, na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, w Biuletynie Informacji Publicznej. Zostały one również wyłożone w siedzibie Ministerstwa w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 4/6, w bibliotece.

Uwagi prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym, lub pisemnie na następujący adres:

Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi
Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej 
ul. Chałubińskiego 4/6, 00 - 928 Warszawa

Termin na wyrażenie opinii o projekcie wynosi 35 dni od daty ukazania się ogłoszenia w prasie - 3 listopada 2013 r.
Konferencja poświęcona projektowi odbędzie się w dniu 29 października 2013 r. o g. 9.30 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Golden Floor (Millenium Plaza), Al. Jerozolimskie 123A, piętro XV. Chętnych prosimy o potwierdzenie udziału pod nr tel. (22) 630 19 96.

żródło http://www.gospodarkamorska.pl >>